Ceníky stavební firmy Racio ke stažení zde!
Kontaktní údaje Adresa:
Masarykova 318
517 50 Častolovice
okres Rychnov nad Kněžnou

Telefon: +420 603 894 225
Email: racio.kostelec@tiscali.cz

GPS: N 48°48'45.302"
E 14°19'4.576"


Mapa

Podhrabové desky

Podhrabové desky jsou vyrobeny z betonu zn. 30 a jsou vyztuženy podélnou i příčnou svařovanou výztuží. Základní délka našich podhrabových desek je 200-250-300 cm, tloušťka 5 a výška 30 cm. Silná výztuž umožňuje i jednostranný zásyp zeminou bez rizika prolomení desek.

Atypické podhrabové desky

Na požádání vyrobíme i nestandartní atypické délky podhrahových desek od 80 do 299 cm, z probarveného betonu případně i s jinou povrchovou úpravou.

Vyrobéné prvky jsou atestovány v autorizované stavební zkušebně a v průběhu výroby jsou pravidelně kontrolovány. Atesty nebo shody výrobků jsou na požádání vydány odběrateli.

 


 

K našim podhrabových deskám vyrábíme i betonové patky

Patky jsou vyráběny ve dvou velikostních řadách jejichž výběr záleží na účelu oplocení nebo na výšce požadovaného plotu. Patky jsou vyráběny v provedení jako průběžné, rohové, koncové nebo tvaru T. Patky je možno vyrobit i jako prodloužené, tz. je možno osazovat i dvě plotové desky nad sebou. V případě svahovitého terénu je možné vyrobit desky z jedné strany s krátkou drážkou a z druhé strany prodlouženou, umožňující „výškové odskakování“ plotu.

Máte zájem o cenovou nabídku?

Cenovou nabídku na dodávku vč. dopravy vypracujeme na požádání. Použijte níže uvedený formulář a pošlete nám nezávaznou poptávku.

Máte dotaz? Použijte formulář a napište nám.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
Váš telefon
* Vaše zpráva
Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět